FLOW Akademie

Skupinová práce formou 2měsíčního kurzu umožňuje účastníkům pracovat postupně na svých pohybových dovednostech a budování důvěry v rámci skupiny. Jednotlivé lekce navazují a díky tomu se účastníci krok za krokem posouvají kupředu. Uzavřená skupinka o malém počtu lidí umožňuje lektorovi poznat jednotlivé kurzisty a pracovat s nimi individuálně podle jejich možností a jejich pohybové úrovně při začátku kurzu. Vyberte si kurz, který Vás zajímá a přihlaste se.

Stretching a regenerace

Na lekcích Stretchingu se naučíte, jak se správně protahovat, ať už pro každodenní použití, nebo pro získání větších rozsahů potřebných pro spoustu sportů a disciplín. Budeme protahovat nejdůležitější svalové skupiny, přiblížíme a vyzkoušíme si více efektivních variant stretchingu – statický, dynamický, aktivní, pasivní a další. Při protahování budete vedeni a korigováni lektorem, abyste si navnímali a poté sami zvládli správnou techniku. Lekce jsou vhodné pro každého, kdo vnímá, že jde občas „přes sebe“ a ne vždy tělu dá dostatečný odpočinek a péči, nebo jen pro ty, kteří se chtějí dozvědět, jak o své tělo lépe pečovat.

Běh leden-únor probíhá, stále je možné se přidat! Přihlašování na březen-duben spuštěno!

Cvičení pro těhotné

Jste těhotná a toužíte se cítit dobře? Chcete předejít bolestem a pocitu, „že se rozpadám“? Chtěla byste se připravit na porod a poporodní rekonvalescenci? Nebo se jen na chvíli zastavit a navnímat se na sebe a miminko? Přijďte věnovat pozornost svému tělu. Tato péče a pozornost jsou opravdu důležité a mohou vám pomoci prožívat těhotenství v klidu a s radostí. Kurz je určen pro nové i stávající kurzistky.

Běh leden-únor probíhá, stále je možné se přidat! Přihlašování na březen-duben spuštěno!

Movement Flow

Chcete naučit se lépe a dlouhodobě udržitelně hýbat? Díky lepší efektivitě pohybu získat větší lehkost a zároveň výkony? Nebo se jen rádi hýbete a objevujete nové možnosti těla? Pak je Movement Flow právě pro Vás! 

V zimě si Movement Flow dává pauzu, těšit se na něj můžete zase na jaře.