FLOW Akademie

Skupinová práce formou 2měsíčního kurzu umožňuje účastníkům pracovat postupně na svých pohybových dovednostech a budování důvěry v rámci skupiny. Jednotlivé lekce navazují a díky tomu se účastníci krok za krokem posouvají kupředu. Uzavřená skupinka o malém počtu lidí umožňuje lektorovi poznat jednotlivé kurzisty a pracovat s nimi individuálně podle jejich možností a jejich pohybové úrovně při začátku kurzu. Vyberte si kurz, který Vás zajímá a přihlaste se.

Movement Flow

Chcete naučit se lépe a dlouhodobě udržitelně hýbat? Díky lepší efektivitě pohybu získat větší lehkost a zároveň výkony? Nebo se jen rádi hýbete a objevujete nové možnosti těla? Pak je Movement Flow právě pro Vás! 

Běh květen-červen probíhá, stále je možné se přidat! Přihlašování na červenec-srpen spuštěno!

Cvičení pro těhotné

Jste těhotná a toužíte se cítit dobře? Chcete předejít bolestem a pocitu, „že se rozpadám“? Chtěla byste se připravit na porod a poporodní rekonvalescenci? Nebo se jen na chvíli zastavit a navnímat se na sebe a miminko? Přijďte věnovat pozornost svému tělu. Tato péče a pozornost jsou opravdu důležité a mohou vám pomoci prožívat těhotenství v klidu a s radostí. Kurz je určen pro nové i stávající kurzistky.

Běh květen-červen probíhá, stále je možné se přidat! Přihlašování na červenec-srpen spuštěno!

Fyzio pro ženy

Jsi žena a chceš se ve svém těle cítit dobře? Dosáhnout toho můžeš i jemnou praxí. Na lekcích se budeme věnovat oblastem těla, které jsou pro nás ženy důležité. Pánevní dno je jednou z nich, na něj se zaměříme hlavně. Cvičit budeme ale i oblasti, které s ním souvisejí, jsou s ním propojeny. Kurz je určen pro nové i stávající kurzistky.

Běh květen-červen probíhá, stále je možné se přidat! Přihlašování na červenec-srpen spuštěno!

Cvičení po porodu

Máte po porodu a chcete se dostat zpátky do formy? Nebo chcete začít postupně znovu cvičit? Věnovat péči svému tělu po porodu můžete krátce po něm, ale i po delší době. 

Kurz je v plánu od září 2024

Fyzio s Áronem

Fyzio lekce jsou tu pro poznání vlastního těla z jiného úhlu pohledu. Nejde totiž o to CO cvičit ale JAK. Na fyzio lekcích nám jde především o kvalitu. Správně provedený cvik je totiž subjektivně vnímán jako mnohem náročnější. Velký důraz klademe na individuální opravování. U nás si tedy můžete být opravdu jisti, že cvičíte správně a neškodíte si.

Přes léto si fyzio dává pauzu, přihlásit se ale můžete na workshop škodlivé návyky v běžném životě 8.6.!

Stretching a regenerace

Na lekcích Stretchingu se naučíte, jak se správně protahovat, ať už pro každodenní použití, nebo pro získání větších rozsahů potřebných pro spoustu sportů a disciplín. Budeme protahovat nejdůležitější svalové skupiny, přiblížíme a vyzkoušíme si více efektivních variant stretchingu – statický, dynamický, aktivní, pasivní a další. Při protahování budete vedeni a korigováni lektorem, abyste si navnímali a poté sami zvládli správnou techniku. Lekce jsou vhodné pro každého, kdo vnímá, že jde občas „přes sebe“ a ne vždy tělu dá dostatečný odpočinek a péči, nebo jen pro ty, kteří se chtějí dozvědět, jak o své tělo lépe pečovat.

Přes léto si stretching dává pauzu!