Rezervace

NOVINKY! Milí příznivci FLOW, v reakci na Vaše rozšiřující se počty a naší snahu o rychlé nastavení terapie jsme se rozhodli upravit formát vstupní konzultace a snížit její cenu. Tato změna nám umožní udržet krátké objednací termíny a taktéž snížit její finanční náročnost pro Vás. Samozřejmě počítáme s tím, že v případě akutních problémů budeme nadále zajištovat vstupní konzultaci s bezprostředně navazující terapii! Pro více informací klikněte zde.

Veškeré námi poskytované služby vyžadují předem domluvený termín (rezervaci), kterou můžete učinit níže výběrem příslušné služby.

Pokud k nám míříte poprvé využít fyzioterapeutické služby, nejprve se, prosím, objednejte na vstupní konzultaci (vždy MUDr. Ortová, MUDr. Michálková nebo MUDr. Bc. Píšková), abychom Vás podrobně vyšetřili a stanovili Váš individuální plán.
V případě, že tak neučiníte, budete kontaktováni a Vaše rezervace může být zrušena.

Pokud Vám nedorazil email s rezervací či přihlašovacími údaji, zkontrolujte, prosím, složku SPAM / Nevyžádaná pošta. Případně se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

Upozorňujeme, že v případě zrušení vyšetření či terapie méně než 36 hodin před jejím začátkem je účtován storno poplatek ve výši 100 %. Nedostavíte-li se na rezervovaný termín nebo zrušíte-li termín méně než 36 hodin předem z jakéhokoliv důvodu, bude uplatňována stornopolitika. Rezervací termínu souhlasíte s podmínkami rezervací včetně stornopolitiky.

Pokud jste nemocní, prosím nechoďte a najděte si nový termín. Naše lékaře a terapeuty potřebujeme udržet zdravé, aby se o Vás mohli starat. Taktéž můžete být rizikem pro ostatní pacienty. Pokud přijdete nemocní, budeme z hygienických důvodů nuceni Vás odmítnout. Na takovou situaci se uplatňují běžné storno podmínky. Děkujeme za Vaši ohleduplnost.

Pro Váš komfort si s sebou, prosím, vždy přineste velký ručník nebo prostěradlo a přezůvky.