Cvičení pro těhotné

Lektor: Mgr. Renáta Juříková

Místo a termín konání: Brno, Výstavní 17, úterky 16:00-16:55

Jste těhotná a toužíte se cítit dobře? Chcete předejít bolestem a pocitu, „že se rozpadám“? Chtěla byste se připravit na porod a poporodní rekonvalescenci? Nebo se jen na chvíli zastavit a navnímat se na sebe a miminko?

V průběhu těhotenství prochází tělo ženy mnoha velkými změnami, s kterými se budoucí maminka musí vyrovnat. Toto celé období je náročným procesem pro tělo. Mnoho žen se v těhotenství potýká s nevolnostmi, bolestmi zad nebo pánve, a také s poruchami relaxace a vnímání sebe sama. Naštěstí existuje řada způsobů, jak těmto potížím předcházet nebo jim pomoci, pokud se objeví. Proto je důležité, aby žena v průběhu těhotenství o sebe pečovala.

Na lekcích se budeme věnovat celému tělu komplexně s citem a respektem pro aktuální stav každé maminky. Zaměříme se na práci s pánevním dnem, stabilizací trupu, břišní stěnou a také posílením opory nohou. Věnovat se budeme také relaxaci, vnímání sebe sama a vnímání miminka, přípravě na porod a také období po něm, a samozřejmě na ergonomii manipulace s miminkem.

Lekce jsou vhodné pro ženy v jakémkoli stádiu fyziologického těhotenství. CVIČENÍ NENÍ PRO VÁS POKUD MÁTE RIZIKOVÉ TĚHOTENSTVÍ, NEBO VÁM VÁŠ GYNEKOLOG NAŘÍDIL KLIDOVÝ REŽIM. Pokud si nejste jistá vhodností lekcí pro Vás, poraďte se se svým gynekologem.

BĚH KVĚTEN-ČERVEN

Cena: 2200,- (8 lekcí); Termíny: 7.5., 14.5., 21.5., 28.5., 4.6., 11.6., 18.6., 25.6.


BĚH ČERVENEC-SRPEN

Cena: 2200,- (8 lekcí); Termíny: 9.7., 16.7., 23.7., 30.7., 6.8., 13.8., 20.8., 27.8


Minimální počet kurzistek pro otevření skupiny bude 4.

Kurz je určen pro nové i stávající kurzistky.

Rezervace celého kurzu s možností náhrady absencí v jiném kurzu v rámci běhu. Při ukončení účasti v kurzu dříve z důvodu zdravotních komplikací či termínu porodu lze nedočerpané finance využít jako kredit na jakékoliv další naše služby.