Vnímání těla a kvalita pohybu 1.5.2023

Lektor: MUDr. Bc. Michaela Píšková

Místo konání: Brno, Výstavní 17

Momentálně není vypsaný žádný aktuální termín

Už jste někdy obdivovali ladné pohyby tanečníků, bojovníků asijských bojových umění nebo i někoho kolem vás? Chtěli byste se to naučit? Chcete více věřit svému tělu a nebát se pohybových výzev nebo náročnějších situací? Přijďte na workshop o vnímání těla!

Proč workshop o vnímání těla? Vnímání vlastního těla (informace z vnějšku i vnitřku těla) totiž hrají významnou roli v procesu řízení pohybu. Při řízení pohybu mozek využívá jednak naučené pohybové vzorce, ale neustále je upravuje v reakci na vnější i vnitřní podmínky. Zlepšení vnímání vlastního těla tedy velký vliv na kvalitu pohybu jako takového. 

S podporou vnímání těla pracuje řada technik z fyzioterapie nebo z pomezí fyzioterapie a dalších oborů. Na tomto workshopu se ryze prakticky seznámíme se třemi různými přístupy – zažijete si hodinu inspirovanou metodou Feldenkrais (Awareness through Movement), Fyzioterapie Funkce a Qi gong. Lehce se seznámíme i s teorií řízení pohybu, ale nebojte, nebude to nic zahlcujícícho, spíše k dovysvětlení toho, proč se vlastně vnímání vlastního těla chceme věnovat. 

Workshop je určený pro každého, koho zajímá kvalita pohybu a vnímání vlastního těla. 

Cena: 1400,-

Způsob platby: platba bankovním převodem (pokyny k platbě Vám přijdou e-mailem)

Stornopodmínky:

Zrušení 7-14 dnů před konáním workshopu – 50% stornopoplatek.

Zrušení méně než 7 dnů před konáním workshopu- 100% stornopoplatek.