Stretching pro pokročilé

Lektor: Bc. Áron Kasan

Místo konání: Brno, Výstavní 17

Momentálně není vypsaný žádný aktuální termín

Tento workshop vznikl na základě vaší poptávky, že byste chtěli jít více do hloubky v teorii i praxi stretchingu.

Je dost lidí, co chce mít velké rozsahy, ale zároveň, když se o ně snaží, nejde to nebo si pro velkou snahu naopak ublížili.

Jak získat velký, ale udržitelný rozsah? Jde to? To se dozvíte na Stretchingu pro pokročilé! Workshop je zaměřený na propojení teorie a praxe stretchingu:

Orientační program:

Tento workshop je stavěný hlavně prakticky, kdy probereme a vyzkoušíme více přístupů a hlavně cviků a jejich progresí, díky kterým postupně a udržitelně získáte a udržíte nový rozsah. Tyto cviky pak můžete použít ve vlastní praxi a pokračovat v získávání dalšího rozsahu udržitelným způsobem.

Hlavní náplní budou cviky jako šňůra, rozštěp, placka, most nebo elbow/head to toe. Připravte se na náročnou session, která vás posune a nabídne vám nástroje a základní schopnost práce s nimi, kterými získáte chtěné rozsahy, které chcete ať už jen pro estetiku nebo pro váš milovaný sport.

Pro koho je workshop určený: pro každého, koho téma zajímá – pro širokou veřejnost, sportovce, trenéry případně kolegy, podmínkou účasti je absolvování workshopu Základy zdravého stretchingu

Cena: 1400,-

Způsob platby: platba bankovním převodem (pokyny k platbě Vám přijdou e-mailem)

Stornopodmínky:

Zrušení 7-14 dnů před konáním workshopu – 50% stornopoplatek.

Zrušení méně než 7 dnů před konáním workshopu- 100% stornopoplatek.

PRO INTENZIVNÍ DOBU STRETCHINGU PROSÍM PO WORKSHOPU NEPLÁNUJTE NIC INTENZIVNÍHO, IDEÁLNĚ ODPOČINEK A POSTEL