Mýty kolem těhotenství očima gynekoložky a fyzioterapeutky

Lektor: MUDr. Eliška Janáčková a MUDr. Bc. Michaela Píšková

Místo konání: Brno, Výstavní 17

Momentálně není vypsaný žádný aktuální termín

“Nesmíš zvedat ruce nebo se ti mimčo zamotá do pupečníku!”… “Teď musíš jíst za dva!” …

Slyšely jste v těhotenství tyto a podobné “rady”? A přemýšlely jste někdy nad tím, jestli dávají smysl? Zajímá Vás jak na těhotenství a jeho průběh nahlíží zdravotníci, konkrétně gynekoložka a fyzioterapeutka? Pak je tento workshop určený právě pro Vás!

MUDr. Eliška Janáčková je gynekoložka, v současnosti pracující v nemocnici AGEL v Prostějově, dříve působila v Brně U Milosrdných bratří. MUDr. Bc. Michaela Píšková je fyzioterapeutka, která se těhotenství a gynekologické problematice obecně věnuje. V tuto chvíli je sama nastávající maminkou. Eliška a Míša jsou spolužačky z medicíny a často spolu konzultují zkušenosti z praxe. Protože je pro ně v rámci jejich práce velmi důležitá osvěta, rozhodly se spojit síly a uspořádat workshop o těhotenství a porodu pro ženy. 

Jak bude workshop probíhat: 

Pobavíme se o častých mýtech, které jsme zaznamenaly, že kolem těhotenství kolují. Budeme se snažit zodpovědět Vaše dotazy, které nám nejlépe zašlete už předem, ale samozřejmě zodpovíme i ty, které vyvstanou v průběhu workshopu. Součástí budou praktická cvičení relevantní pro některá z probíraných témat (chybět nebude například téma pánevního dna a bránice).

Pro koho je workshop určený: pro širokou veřejnost, zejména pro ženy, které těhotenství zajímá, jsou těhotné nebo těhotenství plánují.

Cena: 1400,-

Způsob platby: platba bankovním převodem (pokyny k platbě Vám přijdou e-mailem)

Stornopodmínky:

Zrušení 7-14 dnů před konáním workshopu – 50% stornopoplatek.

Zrušení méně než 7 dnů před konáním workshopu- 100% stornopoplatek.